איכות מהטבע

מן הענף, אל הבקבוק

בין מטעים מוריקים ומרעננים, תחת כיפת השמיים המביאה אלינו את ברכת השמש המחממת וטיפות הגשם המחיות, עומל ושוקד מפעלנו להפקת מיץ פרי טבעי, בשיטות חדשניות וייחודיות. פירות הגולן הגדלים בגבהים של 1000 מ' ומעלה, באוויר צח ובאדמה געשית נבחרים בקפידה ועוברים תהליך קצר בו נשטף הפרי ונסחט, מפוסטר קלות ומחליק לתוך בקבוק הנכנס ישירות לקירור.

תהליך היצור במפעלנו מפוקח בקפדנות ע"י צוות מקצועי, אשר עיניהם אינם פוסחות על אף שלב ביצור המיץ הטרי, תוך התייחסות לכל הפרטים הרלוונטיים אשר יביאו בסופו של דבר למיץ טבעי, טרי וכמובן טעים!

המיצים אותם אנו מייצרים הינם טבעיים לחלוטין, ללא תוספת סוכר, מים, צבעי מאכל או חומרים משמרים. אנו נהנים מפרותיו של הטבע כמו שהם, שכן הטבע שלנו מבורך מספיק! את המיץ הטבעי שלנו רצוי להגיש צונן וטריותו נשמרת עד כ- שלושה שבועות מייצורו. בנינו.. לאחר שתפתחו את הבקבוק סביר להניח שתסחטו אותו עד לטיפה האחרונה..    

ידוע ומוכח כי כמה שיותר טבעי כך יותר טוב! המיצים הטבעיים שלנו שופעים בתכונות טובות כדרך הטבע. הפירות מכילים ערכים תזונתיים רבים וטובים המעשירים את גופנו בוויטמינים, מינראלים, נגדי חמצון וסיבים תזונתיים. כך שכל שלוק ממלא אותנו בהנאה אמיתית מטעמו של הטבע. 

אנחנו בקשת גילינו את הפוטנציאל שטמון בפירות ולאחר תחקירים רלוונטיים והתאמות מדויקות של תכונות טובות וטעם, שידכנו בין המינים ויצרנו סדרת מיצים טבעיים מקורית בהרכבה וייחודית בטעמה. בין המבחר שגדל בהתמדה תמצאו מיץ גזר תפוחים, פסיפלורה תפוחים, סלק תפוחים ועוד מיני מיצים שונים וטעימים.

בקשת מיצים טבעיים אנו שמים דגש על איכות הפרי, טריותו – נקטף נסחט, מקוריות וכמובן הטעם. במילים אחרות אנו שמים את הטבע בבקבוק.

אנחנו ב'קשת מיצים' דואגים גם לשמירה על איכות הסביבה. רוב מוצרינו מגיעים בבקבוקי זכוכית על מנת לשמור על קיימות ועל עולם נקי יותר.