המוצרים שלנו

תפוח בריא, טעים וטרי:

תפוח טבעי מצונן המגיע בבקבוק פלסטיק בבשני גדלים. המיץ עובר פסטור קל ומבוקבק מייד בכדי לשמור על מירב המרכיבים של הפרי. יש לשמור את המוצר בקירור 

2 ליטר - תוקפו עד שלושה שבועות

1 ליטר - תוקפו עד שלושה שבועות  


תפוח טבעי עמיד המגיע בבקבוקי זכוכית או PET מיוחד בשני גדלים לכל סוג בקבוק. המיץ עובר פסטור חם ונארז בואקום  ואטום לחמצן. רמת PH נמוכה בתפוח מאפשרת עמידות המיץ לאורח זמן וללא קירור.

0.5 ליטר - זכוכית  תוקפו עד שנה 

1 ליטר - זכוכית תוקפו עד שנה 

1 ליטר -PET תוקפו עד חצי שנה 

330 מ"ל –PET תוקפו עד חצי שנה 


התפוח האורגני:

מגיע בבקבוק זכוכית . המיץ מופק מתפוחים אורגניים שגודלו וטופחו במטעי רמת הגולן. התפוחים גדלו על מים טבעיים, אוויר צח, קרני שמש מלטפות ומנות קור מתאימות.


1 ליטר - תוקפו עד שנה.

 

רימון טבעי בריאות יביא:

מיץ הרימון מגיע בבקבוק זכוכית או PET בשלושה גדלים. הרימון עשיר בברזל ,אנטיאוקסידנטים  ובסגולותיו הרפואיות, הוא מקל על בחילות והקאות ומסייע בהסדרת לחץ דם ובהורדת כולסטרול "רע". 

1 ליטר - זכוכית  אורגני עד שנה  

0.5 ליטר -זכוכית  תוקפו עד שנה

250 מ"ל - PET תוקפו עד חצי שנה


סלק תפוח בשביל המצב רוח:

מיץ הסלק תפוח  מגיע בבקבוק זכוכית בשני גדלים. לסלק סגולות רבות והוא עשיר בברזל בערכים תזונתיים. השילוב בין השניים מעניק מנת בריאות טעימה ועסיסית.

1 ליטר - תוקפו עד 7 חודשים

0.5 ליטר - תוקפו עד 7 חודשים


תפוח וגזר יהיו פה לעזר:

מיץ הגזר תפוח מגיע בבקבוק זכוכית בשני גדלים. הגזר עשיר בבטא קרוטן ולכן הוא עוזר בשיפור הראייה, התפוח עשיר ברכיביו התזונתיים ושילוב בין הפרי לירק מדגיש את התכונות הייחודיות של כל מרכיב.

0.5 ליטר - תוקפו עד 5 חודשים

1 ליטר - תוקפו עד 5 חודשים

 

פסיפלורה תפוח בשילוב בטוח:

מיץ הפסיפלורה תפוח מגיע בבקבוק זכוכית חצי ליטר. הפסיפלורה הוא פרי בעל תכונות מרגיעות ושילוב של פרי התשוקה עם הפרי הבריא יצר מיץ טבעי עם טעם מיוחד וארומה נפלאה.

0.5 ליטר - תוקפו עד 6 חודשים


תפוח לימון בהחלט מוסיף המון:

מיץ הלימון תפוח המצונן מגיע בבקבוק פלסטיק ועמיד בבקבוק PET מיוחד . מיזוג הלימון והתפוח יצר איזון מושלם ומענג של חמצמצות ומתיקות נעימה.

1 ליטר -  תוקפו עד שנה

330 מ"ל – תוקפו עד חצי שנהקשת מיצים טבעים -טבעי וזהו!